انتقال سرور اروپا به ایران

درود بر شما

به اطلاع میرسانیم کلیه سرویس های هاست و نمایندگی هاست روز وب به سرور های داخل کشور منتقل شدند

در سرور های ایران با سرعت بیشتر و پینگ پایینتر در خدمت شما هستیم

موفق باشید

9th Oct 2018
افزایش قیمت سرویس ها

ضمن عرض سلام خدمت تمامی مشتریان عزیز به اطلاع میرسانیم با توجه به افزایش بی سابقه نرخ ارز و عدم امکان ارایه سرویس با قیمت قبلی، پس از دو سال قیمت سرویس ها را با حداقل مقدار ممکن افزایش ... بیشتر »

24th Jun 2018
توضیحاتی پیرامون دامنه های بین المللی و تحریم

ابتدا از حسن توجه شما ممنونم و لازم است یاداور شوم رجیسترار جدید جایگزین انتخاب و همکاری با آن مدتی است آغاز شده. دامنه های شما در رجیسترار ریسلو فعلا تا چند ماه آینده امن است و تا آن زمان ... بیشتر »

20th Oct 2017
آغاز همکاری با رجیسترار جدید ثبت دامنه

با توجه به محدودیت های اعمال شده از جانب رجیسترار ریسلو به اطلاع میرسانیم پس از بررسی های طولانی مدت و همچنین صبر و حوصله بسیار شرایط برای همکاری با رجیستارر جدید و انتقال ایمن دامنه ها با ... بیشتر »

31st Aug 2017
محمدودیت های ایجاد شده در ثبت دامنه - Resello

ضمن عرض ارادت به مشتریان گرامی روز وب به اطلاع میرسانیم با توجه به محدودیت های ایجاد شده در رجیسترار دامنمه های بین المللی ، در حال بررسی رجیسترار های جدید هستیم و به زودی جایگزین مناسب برای ... بیشتر »

11th Aug 2017
توضیح پیرامون نحوه پشتیبانی شرکت در ایام تعطیلات نوروز

ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن عید سعید باستانی و فرخنده نوروز به همه مشتریان و کاربران محترم روز وب به اطلاع میرسانیم پشتیبانی فنی و فروش شرکت در ایام تعطیلات نوروز از تاریخ 28 اسفند ماه 95 ... بیشتر »

16th Mar 2017
کشف آسیب پذیری جدید و حیاتی در وردپرس

نسخه وردپرس به 4.7.2 ارتقا یافت که به موجب این بروز رسانی حدود 3 مشکل امنیتی با درجه اهمیت حیاتی (Critical) گزارش شده است که پس از ارتقا به نسخه 4.7.2 این مشکلات امنیتی برطرف می گردد. راه حل برای امن سازی ... بیشتر »

8th Feb 2017
سایتهای وردپرسی بخوانند

مدیران سایتهای وردپرس در نظر داشته باشند سایتهای خود را بهینه کنند معمولا وردپرس به خصوص چند فایل مدیریت آن مصرف بالایی از نظر منابع دارد.روز وب اقدام به انتشار 4 مقاله در خصوص بهینه سازی سایت ... بیشتر »

7th Dec 2016
تغییر قیمت دامنه ها

سلام و عرض ادب با توجه به افزایش بی سابقه نرخ ارز د رچند روز گذشته به ناچار قیمت برخی پسوند های دامنه دست خوش تغییر شد.باز هم پایین ترین نرخ ممکن رو برای شما مشتریان عزیز در نظر ... بیشتر »

4th Dec 2016
قبل از ارسال تیکت در خصوص چند روز اخیر این اطلاعیه را بخوانید

درود خدمت همه کاربران گرامیپروسه تغییرات به اتمام رسید میتوانید از امروز بدون مشکل سایتهای خود را بروز کنید.خاطرنشان میشود کاربران و نمایندگان عزیز برای ورودبه سیپنل از آدرس های زیر استفاده ... بیشتر »

1st Nov 2016